Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары:
- Өлшемдері: 120х60х80 см
- Тереңдігі: 23см
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Толық тартылған жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 2 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Ерекшеліктері | Сифонмен жабдықтау, Су төгетін түтікпен жабдықтау |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1200 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 950 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түсі | Күміс |
- Бағасы: 78 000 ₸









