Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Қамыр араластырғыш 30л
Қамырды сапалы араластырмай сапалы пицца жасау мүмкін емес. Бүгінгі таңда ең практикалық шешім пицца мен нан-тоқаш өнімдерінің барлық түрлеріне қамыр илеуге жарамды спиральды қамыр илегіш болып саналады. Мұндай қамыр илегіштердің негізгі жұмыс элементтері спираль және айналмалы тостаған болып табылады, олардың біріктірілген жұмысы мұқият аралауды қамтамасыз етеді. Барлық WellPizza Mix қамыр араластырғыштары дөңгелектермен және таймермен жабдықталған. Спираль, тостаған және орталық кескіш берік тот баспайтын болаттан жасалған. Қамыр илегішті үй ішінде оңай жылжытуға арналған құлыпталған дөңгелектер. Қосылым 220В – қамыр илегішті кез келген тұрмыстық желіге қосуға болады.
Көлемі: 30л
Қуат: 1.2kw
Кесе: 42*25
Өлшемі: 65*45*86
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 230 айн/мин |
| Материал | Эмальданған болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
| Дежа көлемі | 30 л |
| Тестті жүктеу | 12 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 440 мм |
| Биіктігі | 810 мм |
| Салмақ | 95 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 35 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 290 990 ₸


