Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
Өнімділік ұсақтағыш режимі 200 кг/сағ
Өнімділік режимі кескіш 300 кг/сағ
Кесу қалыңдығы 3,5-5 мм
Кері Жоқ
Кернеуі 220 В
Қуаты 2,2 кВт
Nerg корпусының материалы. Болат
Ені 390 мм
Тереңдігі 400 мм
Биіктігі 730 мм
Салмағы (қаптамасыз) 45 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
Кескіш ет, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ұнтақтауға арналған. Корпус, тиеу науасы және кесу бөлігі (мойын) тот баспайтын болаттан, қозғалтқыш орамасы мыстан жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 730 мм |
| Салмақ | 45 кг |
| Негізгі атрибуттар | |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Басқару түрі | Электр-механикалық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 154 990 ₸







