Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Ет тартқыш
Техникалық сипаттамалар
Ел: Қытай
Өнімділік, кг/сағ: 60
Кепілдік мерзімі, ай: 6
Қаптамасыз салмағы, кг: 11
Кіріс кернеуі, В: 220
Номиналды қуаты, Вт: 450
Бұйымның тақтайшасында қаптамадағы өлшем көрсетілген!
Ет тартқыш тот баспайтын болаттан, алюминий қорытпасынан жасалған. Шнектің жылдамдығы - 190 айн/мин. Өнімділік 60 кг/сағ.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 11 кг |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды өнімділік | 60 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 190 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды өнімділік | 10 кг |
| Номиналды қуат тұтыну | 450 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 58 000 ₸






