Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
Гриль түрі карусель
Тауықтар саны 16
Газды қосу
Газ қуаты 34.6 кВт
Электр қуаты 0.1 кВт
Кернеуі 220 В
Ені 670 мм
Тереңдігі 620 мм
Биіктігі 1590 мм
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
CG-306 газ грильі фаст-фуд мекемелерінде, супермаркеттерде және көше сауда орындарында гриль тауықтарын дайындауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Тот баспайтын болаттан жасалған
- Алынбалы науа
- Камераны жарықтандыру
- Шашлыктар саны: 4 дана.
- 4 дөңгелекке орнатылған (2 тежегішпен)
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| гриль жабдықтарының түрі | Тауық грилі |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат | 0.1 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 670 мм |
| Ені | 620 мм |
| Биіктігі | 1590 мм |
| Салмақ | 90 кг |
- Бағасы: 285 990 ₸











