Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
Газды қосу
Жылыту аймақтарының саны 2 дана.
Электр жетегі
Газ қуаты 6.5 кВт
Ені 450 мм
Тереңдігі 550 мм
Биіктігі 860 мм
Салмағы 19 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
CG-455 шаурма грильі әртүрлі ет түрлері мен түрлерін қоғамдық тамақтандыру орындарында: барларда, кафелерде, асханаларда және бистрода көп мөлшерде қуыруға арналған. Модельде 2 жылыту аймағы, электр жетегі және май табасы бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температура диапазоны: +50°С-тан +300°С-қа дейін
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Фуршет, Fast-food, Көше саудасы |
| Қуат көзі | Газ |
| түтікті электр қыздырғыштың түрі | Тік |
| Шампурдың айналуы | Автоматты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 19 кг |
- Бағасы: 142 500 ₸









