Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Габариттік өлшемдері, мм: 560х530х425
3 кВТ, 220 В электрлік, 2 модуль, камера өлшемдері 400х410х140 мм.
Қарау терезелері бар есіктер, керамикалық паллет.
Тәуелсіз жоғарғы және төменгі қыздыру.
Пісіру температурасы 50-300С, таймер 0-30 мин
Өндіруші: Gastrorag
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, HoReCa |
| Пештің түрі | қалың |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Термореттегіш, Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Қарау терезесі |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 2 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ішкі ұзындығы | 400 мм |
| Ішкі ені | 410 мм |
| Ішкі биіктігі | 140 мм |
- Бағасы: 125 990 ₸









