
влевовправо
Хуракан мейрамханаларының фаст-фудына арналған электрлік Чебуречница HURAKAN HKN-EF16
- Бар
- Коды:165335
92 675 ₸
+7 (707) 980-90-88
менеджерЗаңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 770x530x290 мм |
| Салмақ | 12,2 кг |
Сипаттама
HURAKAN HKN-EF16 чебурек пісіргіші тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында чебуреки, пирожки, беляши және басқа да тағамдарды қыздырылған майда пісіруге арналған. Модельде май деңгейі белгісі бар ыдыс, қыздыру элементі және температураны басқару жүйесі бар. Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына тұтқалары бар себет кіреді.
Назар аударыңыз: аша жинаққа кірмейді және оны бөлек сатып алу керек.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Бүйірлік қанаттардың саны: 1 (қақпақ)
- Себет өлшемі (тұтқаларын қоспағанда): 580x280x85 мм
- Жалпы көлемі: 16 л
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.9 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Ерекшеліктері | СЭС (санэпидемстанция) қорытындысы, Температураны автоматты түрде сақтау, Майды ағызу жүйесі, Қуат қосқышы, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 16 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 3.9 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 540 мм |
| Биіктігі | 265 мм |
| Салмақ | 10.9 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 30 л |
- Бағасы: 92 675 ₸





