Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өнеркәсіптік кескіш ES-300
Гастрономиялық кескіш ― бұл өнімдерді қолмен беретін жартылай автоматты кескіш. Шектегіштің көмегімен кез-келген тағамды: ет, ірімшік, нан, көкөністер, мейрамханаларда, кафелерде, фаст-фудтарда, қонақ үйлерде, аспаздықтарда қызмет ету үшін жемістерді әдемі және ұқыпты етіп кесуге болады.
Шектегіштің корпусы анодталған алюминийден, ал пышақтың өзі легирленген болаттан жасалған. Бұл шектегіште өлшемі 230х175 мм болатын тағамдарды кесуге болады. Шектегіш пышақтың жиегін тұрақты өткір күйде ұстап тұратын қайрау құрылғысымен жабдықталған. Шектегіш қысқа мерзімді жұмысқа арналған.
- Үлгі: ES-300
- Пышақтың диаметрі: 300 мм
- Реттелетін кесу қалыңдығы: 0 - 14 мм
- Қуат: 2500 Вт
- Кернеу: 220 Жылы
- Салмақ: 25 кг
- Өлшемдері 510 х 440 х 350 мм
- Жылдамдық: Қозғалтқыш жылдамдығы: 1400 айн/мин
- Пышақтың жылдамдығы: 310 айн/мин
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Номиналды қуат тұтыну | 2500 Вт |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Материал | Алюминий |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
- Бағасы: 175 590 ₸





