Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
6 оттықты өнеркәсіптік газды плита
Ені: 110-120 см
Тереңдігі: 700-(860) см
Биіктігі: 80 см
Кепілдік 6 ай
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
- Бағасы: 125 000 ₸










