Вакуумдық тығыздауыш DZM-600-2D
DZ-600-2D вакуумдық тығыздағыш өнімдерді ауасыз орауға арналған. Едендік вакуумдық аппарат тамақ өнімдерін вакуумды орау үшін кеңінен қолданылады. Бұл модель көлемді камерадағы екі дәнекерлеу штангасының арқасында өнімділікті арттырды. Мөлдір қақпақ арқылы визуалды бақылауды жүзеге асыру мүмкіндігі қарастырылған. Құрылғы техникалық қызмет көрсетуге және пайдалануға ыңғайлы, себебі оның корпусы тот баспайтын болаттан жасалған, бұл сонымен қатар жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қаптамадан кейін өнімдер тотығудан, көгеруден, жәндіктерден, ылғалдан сенімді қорғалған және ұзақ уақыт бойы балғын күйінде сақталады.Құрылғы барлық қажетті қосалқы бөлшектермен және арнайы вакуумдық маймен жабдықталған.
Негізгі сипаттамалары:
| Орнату түрі | едендік |
| Камералар саны | 1 камера |
| Итарқа ұзындығы | 600 мм |
| Сорғының өнімділігі | 40 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 620х620х75 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Биіктігі | 980 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
Қосымша сипаттамалар:
- Вакуумдау уақыты: 10 секундтан 35 секундқа дейін.
- Итарқа өлшемдері: 600x10 мм
- Қаптамадағы габариттері: 830х740х1170 мм
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





