Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби бу шкафы
Сөрелер саны - 6 парақ
Кернеуі - 220В
Қуаты - 6 кВТ
Ені - 620 мм
Биіктігі - 940 мм
Тереңдігі - 520 мм
Пісіру уақыты - 60 минутқа дейін
----------------------------------------------------------------------------
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| сыйымдылық материалы | металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 35 кг |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Ені | 620 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ішкі жабын | тот баспайтын болат |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 131 990 ₸











