Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби бу шкафы
Сөрелер саны - 10 парақ
Кернеуі - 380В
Қуаты - 12 кВТ
Ені - 785 мм
Биіктігі - 1355 мм
Тереңдігі - 670 мм
Пісіру уақыты - 60 минутқа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Ені | 620 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 149 900 ₸




