Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өнеркәсіптік индукциялық плита 5 кВ
Бұл жылу жабдығы қоғамдық тамақтандыру орындарында кеңінен қолданылатын классикалық пештерге тамаша балама бола алады. Бұл ретте WOK плиталары арнайы ыдыстарды пайдалануды және жоғары температураның әсерін талап ететін әртүрлі шығыс тағамдарын дайындау үшін оңтайлы болып табылады. Бұл ретте конфорканың қуаты – 3,5 кВТ. Ал конфоркалардың пішіні – дөңгелек. Қыздырғыш элементтердің көзделген саны – 1. Духовка max үшін температура 240 °С құрайды. WOK плитасының өнімділігі барлық стандарттарға сәйкес келеді. Ең бастысы, мұндай WOK плитасын пайдалану оңай, басқару жүйесі электромеханикалық болып табылады. Бұл модель, WOK плитасы тек сапалы және сенімді ғана емес, сонымен қатар пайдалану өте ыңғайлы, сонымен қатар өрт қауіпсіздігінің барлық стандарттарына сәйкестігімен ерекшеленеді. Бұл жабдық әртүрлі тамақтандыру орындары үшін оңтайлы.
Таба жиынтықта.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
| Негізгі атрибуттар | |
| Номиналды тұтынылатын қуат | 3.5 |
- Бағасы: 62 990 ₸










