Тот баспайтын болаттан жасалған сөре
Сөре 180*50*160 қараңыз
- Биіктігі: 160 см
- Сөренің ұзындығы: 180 см
- Сөренің ені: 50 см
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
Тот баспайтын болаттан жасалған сөре
Тот баспайтын болат – бұл тозуға төзімді материал, ол сумен жанасудан және тұрмыста немесе өндірісте қолданылатын химиялық заттардың көпшілігінен қорықпайды. Тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдар қоғамдық тамақтандыру орындарында да қолданылады: мейрамханаларда, мектеп асханаларында, кафелер мен барларда. Болаттың ерекше құрамының арқасында олар иістерді сіңірмейді, тамаша жуылады және тоттан қорықпайды.
Сөрелер ас үйге арналған бейтарап жабдық болып табылады және кез келген қоғамдық тамақтандыру орындарында өте танымал. Шынында да, бұл өнімдердің қарапайымдылығына қарамастан, олар суықта да, ыстықта да маңызды функцияларды орындайды.
Егер сіз ыдыс-аяққа арналған сөрелерді іздесеңіз, біз сізге өндірістік сөрелерді ұсынамыз. Бұл жабдық тауарлық-материалдық қорларды немесе дайын өнімді, сондай-ақ басқа заттарды сақтауға өте ыңғайлы. Ол өндірістік деңгейдегі сөрелердің сапасына қойылатын қатаң талаптарды ескере отырып жасалған және әртүрлі:
- функционалдылығымен;
- сенімділікпен;
- сыйымдылығы;
- пайдаланудың қарапайымдылығымен.
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 40 кг |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Жиһаз түрі | сөре |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел түрі | Арал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 5 мм |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 60 690 ₸











