Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Миксер кондитерлік қоспаларды шайқау, сұйық қамырды илеу, картоп езбесін, мусс пен самбуканы шайқау, тартылған ет пен сүзбені, сондай-ақ қамырдың кейбір түрлерін араластыру процесін механикаландыруға арналған.
83-570 айналым/мин аралығындағы шайқау жылдамдығы. Ерекшеліктер -- пайдалану оңай, пайдалану қауіпсіз және жоғары өнімділікке ие. Миксер қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, кондитерлік цехтарда, наубайханаларда, дәмханаларда және т.б. Пайдалану талаптары тамақ гигиенасы стандартына сәйкес келеді.
- Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 1800 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 5 л |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Ені | 100 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Көтеру |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
- Бағасы: 105 000 ₸



